Tiesinimas kapomis

Su kreivais dantimis, blogu sąkandžiu ar erzinančiais tarpais tarp dantų galima susitaikyti. Arba – visiems laikams įveikti šią ne pačią maloniausią „gamtos dovaną“ pažangia dantų tiesinimo technologija – kapomis.

Kapos – šiuo metu tobuliausias ortodontinio gydymo būdas. Ant dantų dedamos permatomos periodiškai keičiamos kapos visais atžvilgiais pranašesnės už tradicinius metalinius ar keraminius breketus. Palyginus su breketais, kapos beveik nepastebimos, su jomis patogiau valytis dantis, jos nesukelia alergijų, reikalauja mažiau vizitų pas gydytoją ir garantuoja labiau prognozuojamus bei greitesnius rezultatus.

Šis „nematomas gydymas“ ne tik harmonizuos jūsų nepakartojamą šypseną. Tiesesni dantys ir geresnis sąkandis gali padėti ateityje išvengti rimtų dantų ir dantenų ligų, atstatyti sutrikusias kalbos, kramtymo ir rijimo funkcijas.

Priklausomai nuo dantų ir sąkandžio būklės, gydymas kapomis gali trukti nuo x iki y mėnesių / metų. Kapas nešiojančius pacientus kviečiame pas mus apsilankyti kas x savaites / mėnesius.

REGISTRACIJA VIZITUI