Dantų balinimas

Jeigu dažnai pagalvojate, kad norėtųsi baltesnės ir švytinčios šypsenos, svajojate apie didesnį pasitikėjimą savimi – BEYOND Polus balinimas garantuoja stulbinančius rezultatus kiekvienam, kuris nori pasitikti kiekvieną dieną su nuostabia šypsena.

Metams bėgant kinta mūsų dantų spalva dėl emalio išplonėjimo, nuo vartojamo maisto, gėrimų ar tabako produktų. Taip pat dantų spalvos pakitimus lemia genetika – individualus dantų emalio storis yra skirtingas, kuo jis yra plonesnis tai matomas dentino tamsumas bei emalis imlesnis dantų spalvos pokyčiams. Taip pat, tai efektyvi priemonė atstatant dantų baltumą tetraciklininiams dantims (dėl vaikystėje vartotų antibiotikų.)

Beyond Polus Power Whitening dantų balinimas yra saugus, greitas ir efektyvus.
Moksliniai ir klinikiniai tyrimai bandymai įrodo, kad BEYOND® Polus Power Whitening dantų balinimas, atliekamas specialisto, yra 100% saugus.
BEYOND Polus sistema turi pažangią šviesos filtravimo sistemą, kuri pašalina ultravioletinius spindulius(UV) ir skleidžiamą šilumą, garantuoja saugumą, komfortiškumą ir nekelia jokios rizikos procedūros metu ir po jos.
Balinimo metu naudojamas nedidelis karbamido ar vandenilio peroksido kiekis veikiamas BEYOND® Polus Power Whitening balinimo lempa. Prieš procedūrą dantenos padengiamos dantenų apsauga.

Balinimo rezultatai priklauso nuo Jūsų dantų būklės.
Dantų balinimo negalima atlikti vaikams iki 18 metų, nėščiosioms ir žindačioms mamos, pacientams su breketais, turintiems periodonto ligų.
Prieš dantų balinimą būtina atlikti profesionalią burnos higieną.
Įskaitant pasiruošimo laiką procedūra trunka apie 1 valandą. Dantų balinimui užtenka vieno vizito.
Norintiems maksimalaus rezultato, rekomenduojame tęsti dantų balinimą pagamintomis indivudualiomis kapomis ir balinimo geliu namuose.

REGISTRACIJA VIZITUI