Dantų šaknų kanalų gydymas

Kurį laiką besitęsęs danties didesnis jautrumas peraugo į skausmą? Greičiausiai jums reikalingas dantų šaknų kanalų gydymas, dar vadinamas endodontiniu gydymu.

Šiuo būdu gydomi gilūs dantų ėduonies (karieso) pažeidimai, dėl kurių bakterijos pasiekia danties viduje esantį nervų, kraujagyslių ir limfmazgių raizginį, vadinamą pulpa, ir sukelia uždegimą. Endodontinis gydymas reikalingas ir šaknį pergydant – kai pūlinga ir skausminga infekcija prasideda dėl ankstesnio nekokybiško gydymo metu danties šaknyje likusių bakterijų arba naujo užkrėtimo, sąlygoto netinkamai atstatyto danties vainiko.

Mūsų klinikoje endodontinis gydymas atliekamas pasitelkiant tik pačius kokybiškiausius medicininius preparatus, moderniausius metodus ir pažangiausias technologijas – nuo mašininių prietaisų iki rentgeno nuotraukų bei mikroskopų.

Laiku atliktas endodontinis gydymas ne tik numalšins skausmą, bet ir padės išsaugoti natūralų dantį. Išsaugotas, bet dėl šaknies gydymo tvirtumą praradęs dantis gali būti sėkmingai protezuojamas.

Priklausomai nuo dantų šaknų pažeidimų pobūdžio ir masto, bendros paciento sveikatos būklės bei kitų aplinkybių, endodontinis gydymas gali užtrukti nuo x iki y vizitų.

REGISTRACIJA VIZITUI