Botulino injekcijos

Kenčiate nuo bruksizmo, paprastai vadinamo „griežimu“ dantimis? Numalšinti dėl to patiriamus žandikaulio ir galvos skausmus bei užkirsti kelią dantų dilimui galima šiuolaikišku būdu – botulino toksino injekcijomis.

Botulinas – tai medicinoje ir estetinėse procedūrose plačiai taikomas preparatas. Sušvirkštas į kramtomuosius raumenis, jis blokuoja tam tikrus nervinius impulsus, dėl ko persitempti linkę raumenys atsipalaiduoja.

Saugi, tiksli ir greita botulino terapija unikali tuo, kad ja sprendžiamos sveikatos iššūkių priežastys, o ne pasekmės. Grąžinus kramtomųjų raumenų tonusą į reikiamą lygį, užkertamas kelias jų persitempimui, keičiasi kramtymo judesiai, susibalansuoja apkrovos dantims – išnyksta pagrindinės žandikaulio ir galvos skausmų priežastys. Dėl to pagerėjusį miegą ir bendrą gyvenimo kokybę netruksite pastebėti ir veidrodyje: botulino korekcijos veido odai suteiks plastiškumo, o bruožams – švelnesnių linijų.

Botulino procedūros atliekamos periodiškai. Priklausomai nuo paciento būklės, vieniems užtenka injekcijų kartą per metus, kitiems rekomenduojame terapiją kartoti kas 3 mėnesius. Botulino injekcijų procedūroms užtenka vienintelio vizito.

REGISTRACIJA VIZITUI