Apie mus

„Laimingai!“, – linkime savo pacientams atsisveikindami, nes žinome, kad laimė matuojama šypsenomis. Ir mes jas dovanojame. Bet pasitinkame jus rūpindamiesi pirmiausiai – sveikata. Tik nepriekaištingas visais aspektais – ne vien estetiškas, bet ir sveikas – grožis vertas visų komplimentų.

Jei iki tobulos šypsenos trūksta tik burnos higienos – laukiame jūsų. Laukiame ir tų, kurių dantys yra reiklesni. Nuo konsultacijos iki implantacijos, nuo terapinio gydymo iki estetinio plombavimo – visus jūsų odontologinius iššūkius išspręsime vienoje nedidelėje, bet profesionaliojeDENTISTÈ klinikoje.

Nors DENTISTÈ“ klinika įkurta 2020 m., o mūsų gydytojai ir bendrosios praktikos slaugytojai profesinę patirtį skaičiuoja dešimtmečiais. Klinikos įkūrėja, Natalija Fedotova odontologijos srityje dirba nuo 2006 metų ir gilino žinias ne tik pas geriausius specialistus Lietuvoje, bet ir užsienyje (JAV, Šveicarijoje, Vokietijoje, Ispanijoje).

Mūsų klinika gerai žinoma dėl išskirtinio požiūrio į kokybę, tobulėjimą ir bendrystę su klientais. Moderni „DENTISTÈ“ įranga ir didelę profesinę patirtį sukaupę specialistai leidžia pasiekti išskirtinių ir lūkesčius viršijančių rezultatų. Žinoma, visa tai įmanoma tik įsiklausius į klientų norus, atliepus jų baimes ir padėjus išsirinkti tinkamiausią sprendimą individualiai situacijai.

„DENTISTÈ“ klinika jau išlydėjo 2500 laimingų pacientų iš kurių net 90% mielai ją rekomenduoja savo šeimos nariams bei savo draugams. Tikime, kad profesionali technika ir patyręs personalas leidžia taupyti jūsų laiką ir greitai pasiekti trokštamą rezultatą, o maloni aplinka kviečia sugrįžti.

„Esu be galo laiminga savo darbe galėdama kurti grožį, derantį su sveikata“, – Natalija Fedotova, DENTISTÈ įkūrėja.

Registracija

Užpildykite anketą

  Kontaktai

  Odontologijos klinika DENTISTÈ

  El.paštas: info@dentiste.lt

  Švitrigailos g. 3, Vilnius

  Tel. nr.: +3706 50 92 222+3706 71 55 524

  Kalvarijų g. 119, Vilnius

  Tel. nr.: +3706 31 14 222+3706 05 86 279

  Darbo laikas

  I-IV 08:00 – 20:00

  V 08:00 – 18:00