Estetinis protezavimas

Abejojate savo šypsenos tobulumu? Abejonės lengvai gali būti pašalintos estetinio protezavimo būdu – kartu su nepageidaujama dantų forma, spalva, tarpais tarp dantų ar kitais dantų netobulumais.

Ši procedūra – tai dantų korekcija plonytėmis keramikos plokštelėmis – laminatėmis arba užklotais. Laminatėmis dengiami natūralūs priekinių dantų audiniai, o užklotais restauruojami krūminių dantų kramtomieji paviršiai. Tokiu būdu krūminiai dantys koreguojami tuomet, kai sveikų natūralių audinių likę per mažai, kad būtų galima dantį tinkamai restauruoti plombuojant. Užklotai padengia silpnas vietas ir paskirsto kramtymo krūvį, taip apsaugodami dantį nuo skilimo.

Tiek laminatės, tiek užklotai pasižymi tvirtumu, niekada nekeičia atspalvio, nepraranda blizgesio ir atrodo taip, kaip ir turėtų atrodyti tobuli natūralūs dantys.

Estetinį protezavimą gaubia mitas, kad ši procedūra reikalauja gausaus dantų šlifavimo. Maksimalus šlifuojamas danties sluoksnis tėra 0,8 mm, o kartais pakanka vos 0,3 mm. Vadinamo non-prep tipo laminatės tvirtinamos apskritai be jokio danties šlifavimo.

Estetinės dantų korekcijos neabejotinai keičia šypseną. Bet dar svarbiau, kad daugiau grožio jūsų gyvenime gali pakeisti jūsų savijautą, dienos nuotaiką, o gal – ir patį gyvenimą.

Priklausomai nuo pageidaujamų korekcijų pobūdžio, masto, bendros paciento sveikatos būklės ir kitų aplinkybių, estetinio protezavimo procedūros gali užtrukti nuo x iki y vizitų.

REGISTRACIJA VIZITUI