Apie mus

Aš, 2007 m. baigusi odontologijos studijas nenustojau semtis žinių ir mokytis iš kolegų bei geriausų savo srities specialistų, lektorių visame pasaulyje. Visus 13 metų svajojau apie savo kliniką, turėjau aiškią viziją, kokia ji bus – nedidelė boutique tipo klinika, kurioje pati skirsiu visą savo dėmesį pacientams, jie bus pasitinkami su kavos puodeliu, žydinčiomis gėlėmis klinikoje. Mintyse kūriau interjerą, dėliojau daiktus. Žinojau, kad pavadinimas bus Dentistė, nes ypatingai žaviuosi prancūzų kalba bei kultūra, o prancūzų kalba „dentiste“ reiškia „odontologas“, taip kilo labai paprastas, tačiau elegantiškas klinikos pavadinimas. Estetika, grožis bei rūpestis man itin svarbūs tiek viduje, tiek išorėje, o mano išsilavinimas susieja visa tai ir su sveikata. Profesionali, savo darbą mylinti komanda taip pat žingsnis po žingsnio susidėliojo. Su tokiais nuoširdžiais tikslais klinika Dentistė kasdien pasitinka jus, mūsų mylimus, pacientus ir dovanoja jums šypsenas!

Paslaugos

Implantacija

Dantų implantacija - tai saugus ir šiuolaikinis metodas atstatyti prarastą dantį. Savo savybėmis implantai prilygsta natūraliems dantims, puikiai funkcionuodami neleidžia tirpti žandikaulio kaului. Implantacija nėra nauja procedūra - pirmasis implantas yra įsriegtas prieš pusšimtį metų. Šiuo metu yra virš tūkstančio implantų gamintojų, tačiau mes, išanalizavę rinką dirbame su patikimais STRAUMANN implantais, kurie puikiai bei greitai prigyja dėl savo ypatingo paviršiaus apdirbimo.

Protezavimas

Atkuriant labiau pažeistus arba endodontiškai gydytus dantis svarbu saugiai juos atstatyti. Atsižvelgiant į situaciją ir pasitelkiant minimalios invazijos koncepciją parenkama keramikos restauracija - užklotas arba vainikėlis. Protezavimas yra ilgailaikis sprendimas, todėl gydymas turi būti kruopščiai suplanuotas ir trunka kelis vizitus.

Tiesinimas kapomis

Nematomas gydymas - akivaizdus rezultatas.
Dantų tiesinimas kapomis - tai tobula dantų tiesinimo technologija egzistuojanti jau daugiau kaip du dešimtmečius. Kapos sulygina dantis, hormonizuoja šypseną. Privalumai: nematomos, trumpesnė gydymo trūkmė, patogu išsivalyti dantis, geriau prognozuojami rezultatai, mažiau vizitų pas gydytoją, nesukelia alergijų.

Estetinis plombavimas

Tai greitas ir neskausmingas būdas pakeisti jūsų šypseną vieno vizito metu. Mūsų klinikos specialistų atliekamas estetinis plombavimas vyksta visiškai nepažeidžiant danties paviršiaus - naudojant geriausias šiam darbui tinkančias plombines medžiagas.

Estetinis protezavimas

Laminatės gaminamos iš įvairių keramikos tipų, niekada neprarandančios blizgesio ir atrodančios natūraliau už nuosavus dantis. Klaidinga nuomonė, kad laminatėms būtinas didelis danties šlifavimas – atvirkščiai, jos gali būti įvairios, atsižvelgiant į situaciją: maksimalus šlifavimas siekia iki 0,8 mm, bet gali būti vos 0,3 mm arba, vadinamos, ``non-prep`` t.y. dedamos ant visiškai nešlifuoto danties.

Terapinis gydymas

Tai karieso pažeidimų gydymas ne tik atstatant (plombuojant) pažeistą vietą, bet ir atkuriant labai svarbią funkcionavimui danties anatomiją, spalvą bei formą.

Dantų šaknų kanalų gydymas

Siekiant išsaugoti giliai karieso pažeistą dantį (dažnai tai yra skausmo gydymas) atliekamas būtinasis dantų šaknų kanalų (arba endodontinis) gydymas. Taip pat galimas jau sugydytų šaknų kanalų pergydymas (dėl antrinės infekcijos - kanale likisių bakterijų arba nekokybiškai atstatyto danties vainiko įsimetus naujai). Šiuolaikiniai šaknų kanalų gydymo metodai tikslesni ir modernūs. Naudojami mašininiai kanalų paruošimo instrumentai, įvairūs praplovimai aktyvuojami ultragarsu. Pagalbai naudojamos 2D ir 3D rentgeno nuotraukos bei mikroskopas.

Burnos higiena

Burnos higiena turi tapti įpročiu visų žmonių dantų priežiūroje. Namuose atliekamo dantų valymo nepakanka norint išvengti apnašo kaupimosi. Apnašas sukelia dantų bei periodonto ligas, todėl rekomenduojama reguliariai darytis burnos ertmės higieną, kurios metu specialistas nuvalys jūsų akmenis ir apnašą, išpoliruos dantis, individualiai parinks jums tinkamas burnos priežiūros priemones bei išaiškins dantų priežiūros eigą. Šios procedūros dažnumas yra labai individualus, vienam žmogui gali pakakti ją kartoti kas metus, o kitam būtina atlikti kas 4 mėn.

Registracija vizitui

2007 m. baigė Kauno Medicinos universitetą odontologijos fakultetą

Specializuojasi estetiniame protezavime, estetiniame plombavime, šaknų kanalų gydyme, plombavime, sąkandžio kėlime, ICON procedūrose

Stažuotės: JAV, Ispanija, Šveicarija, Ukraina ir kt.

Nomeda Basevičienė

Odontologė

1995 m. baigė Kauno Medicinos universitetą odontologijos fakultetą
Profesorė, Mokslų daktarė, docentė periodontologė
Specializuojasi periodonto gydyme bei implantologijoje Skaito paskaitas bei stažuojasi įvairiose šalyse

Indrė Babonienė

Odontologė

2008m m. baigė Kauno Medicinos universitetą odontologijos fakultetą

Specializuojasi terapiniame dantų gydyme, estetiniame plombavime, pirminiame šaknų kanalų gydyme, vaikų gydyme, ICON procedūrose, atlieka profesionalią burnos higieną

Nuolatos stažuojasi keldama kvalifikaciją

Evelina Margienė

Odontologo asistentė

Gabija Bursteikaitė

Higienistė, odontologo asistentė

Specializacija: profesionali burnos higiena, dantų balinimas, ICON procedūros, fluoro aplikacijos

Profesinė patirtis nuo 2021 m.

Nuolat stažuojasi ir tobulina žinias.

Ignas Kaduševičius

Odontologė

Profesinė patirtis nuo 2013 m.

Specializacija: dantų restauracijos, estetinis ir funkcinis protezavimas, mikroprotezavimas, protezavimas ant implantų, dantų tiesinimas kapomis.

Nuolat stažuojasi ir tobulina žinias.

Paulius Civinskas

Veido ir žandikaulių chirurgas

Profesinė patirtis: nuo 2016 m. Specializacija: burnos chirurgija, veido žandikaulių chirurgija.
Nuolat stažuojasi ir tobulina žinias.